VAŠE VIZE
NÁŠ PROJEKT

Již více jak 20 let v našich kancelářích vznikají projekty drážních, silničních a pozemních staveb, které realizujeme pro soukromé i státní investory. Zakládáme si na vysoké kvalitě poskytovaných služeb, moderním přístupu a úzké spolupráci s objednateli, stejně jako na udržování odpovědného přístupu k našim zaměstnancům.

54

zaměstnanců

20

let na trhu

96

mil. obrat

2 500+

projektů

ODBORNOST A
KVALITA

BIM & Technologie

LIDÉ & HODNOTY

SKUPINA VENTIO

PODPORUJEME

Vždy nám záleželo na okolí, ve kterém působíme. S radostí proto podporujeme projekty s pozitivním dopadem na společnost kolem nás, ať už se jedná o tradiční a zavedené organizace nebo ty menší. Fandíme nejen sportu, ale také kultuře, vzdělávání a dalšímu rozvoji sociální sféry.

Odbornost a kvalita

Stovkami projektů zpracovaných pro menší i velmi rozsáhlé stavby jsme získali zkušenosti v projektování různých segmentů dopravního a pozemního stavitelství. Kvalitou a profesním záběrem se proto řadíme mezi přední české projekční společnosti. Neustále pracujeme na rozvoji a vzdělávání našich projektantů, stejně tak razíme cestu inovacím, abychom zákazníkům uměli nabídnout ty nejkvalitnější projekční služby.

BIM & Technologie

V PRODINU věříme, že moderní technologie dokáží nejen zjednodušit naši práci, ale zároveň významně zvýšit kvalitu a efektivitu projektů napříč naším produktovým portfoliem. Aktivně proto využíváme technologie a pracovní postupy BIM při projektování prostřednictvím 3D digitálního modelu stavby. Díky němu jsme schopni již od počátku eliminovat možné chyby a kolize, které lze v běžném zobrazení obtížné odhalit a šetříme tak nejen čas, ale i finance vynaložené na realizaci stavby.

Lidé & hodnoty

Nedílnou součástí všech projektů, které jsme od našeho založení realizovali, byli vždy lidé. Společně s ostatními členy skupiny ventio sdílíme filosofii přátelského pracovního prostředí a férového přístupu k našim zaměstnancům. Zároveň ctíme společné mravní a etické hodnoty, na kterých si při jednání s našimi partnery i zaměstnanci dlouhodobě zakládáme.

Skupina ventio

Od roku 2021 jsme členem stavebního holdingu ventio. Skupina ventio je spojením mladších i tradičních společností se společným cílem, kterým je produkce služeb na vysoké úrovni za pomoci moderních postupů a technologií. Holding ventio je plně vlastněn českým kapitálem a na stavebním trhu působí v oblastech projekční činnosti, vývoje technologií, developmentu, ekologie a recyklace stavebních materiálů..